teisipäev, 17. aprill 2018

Meemassaaž, mõnusalt valus

Mesi meie kehal annab palju erinevaid kasutegureid, mesi on antioksüdantne, sisaldab suurel hulgal mineraale ja vitamiine, on natibakteriaalne, tõstab hea kolesterooli taset veres, on põletikuvastane, parandab haavu ja nahakahjustusi. Tuleb täheldada, et mesi ei ole mitte ainult füüsikalise mõjuga vaid ka tugevalt energeetiline ja nii on kogu meemassaaži protseduur lisaks füüsiliselt tugevale tundele ka väga tugevalt energeetiline. Mesi ise on kasutusel massaažis kleepainena ja selle abil väljutatakse organismist jääkaineid ja ka energeetilist jääkainet, ning samas läheb mesi läbi meie naha ka organismi ning rikastab seda paljude mineraalide ja muude kasulike ainetega, mida mesi sisaldab.
Üldjuhul on meemassaaži kirjeldatud, kui valusat aga tegelikkuses on meemassaaž täpselt nii valus, kui klient soovib või talub ja seda on võimalik teha ka üldse mitte valusana.
Mesi hõõrutakse masseerivate liigutustega nahka ja seejärel kasutatakse ära mee libedust ning liikuvust, et teha kerge masseriv töötlus lihastele. Seda saab teha kuni mee koostis muutub ja see hakkab nakkuma. Seejärel alustatakse mee ja naha "naksutamisega", selle võttega hakkab nahk koos massööri käega kaasa liikuma ja nii s
aavad naha alused koed mõnusalt tugeva töötluse. Siin võib asi minna valusaks, valulikkuse tunnetamie on väga individuaalne. Mõnel inimesel ei hakkagi valus, mõne nahk läheb kiiresti tundlikuks. Lõpuks nokitakse mesi sõrmedega maha. Ei tasu karta, et nüüd tuleb riided selga panna ja koju minna, mee jääke ihult ja riietelt maha pesema. Kogu protseduuri lõpetab kuumade niiskete lindaega mähis. See on nagu kirss tordile, peale kerget pinget saabub tõeline lõõgastus, kogu ihu on nüüd pehme ja keha läbib rammestus. Selle niiske rätiku sisse jääb ka ülejäänud mesi või selle jäägid ning massaaži tulnu ongi kenasti puhas.
Peale sellist kogemust tunnete end kindlasti uue inimesena, nahk on nagu beebil siidine ja pehme aga lisaks sellele on kogu keha tunne õhuline, kerge ja energiast pakatav.
Siiski ei tasuks minna õhtust sörkjooksu tegema vaid selle päeva lõpp nõuab rahulikumat olemist ja suuremat vee tarbimist. Nii, et õhtu taimeteega rahulikus keskkonnas oleks suurepärane lõpp sellele keha ja vaimu turgutavale teraapiale.

Meemassaaži võid küsida julgesti Maavägiste loodusravi salongist tel: 6006651 või kirjutada info@maavagised.ee

Meie massöörid teavad kuidas teha mõnusalt meemassaaži


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kodune seebitegu

Olen nüüdseks juba aastaid erinevat moodi kodust seebitegu katsetanud. Võiks ju öelda, et seep on seep, ja poes on need müügil üsna soodsa h...